הלוואות לשכירים

החזר הלוואה בהתאמה אישית!

החלטתם לקחת הלוואה? אנחנו מציעים לכם מגוון סוגי הלוואות לשכירים ללא ערבים. נמאס לכם שהבנק מטרטר אתכם ומציק לכם עם אין סוף טלפונים! חברת הלוואות סנטר היא הכתובת שלכם לכל פתרונות האשראי חוץ בנקאי.
- הלוואות בפריסה של עד 36 חודשים.
- הלוואות לשכירים בצפון, בדרום, בירושלים ובמרכז .
- ריבית הלוואה הזולה במדינה.
- ללא עמלות נסתרות.

למה הלוואות לשכירים עדיפות?

לקוחות שכירים עדיפים ומדוע? לציבור השכירים יש הכנסה חודשית קבועה ולכן אין אצלם הפתעות, אלא אם פוטרו מעבודתם או לחילופין התפטרו, ואכן ריבית הלוואה לשכירים נמוכה יותר מריבית ל- הלוואה לבעלי עסקים, מה עוד שבעלי עסקים רשאים לקבל זיכויי מס על ריביות ששולמו עבור הלוואות שלקחו וריבית נחשבת כהוצאה מוכרת, לדוגמא: לקוח שכיר שמרוויח חמשת אלפים שח נטו, וסך כל ההוצאות החודשיות שלו מגיעות לשלושת אלפים שקלים, יכול לעמוד בהחזר הלוואה של עד 2000 שח, החישוב הוא פשוט מאוד לעומת לקוח עסקי שאצלו לא ניתן לחזות בדיוק את ההכנסה החודשית.

כיצד מטופלת בקשת הלוואה לשכירים?

כל פנייה ל- הלוואה חוץ בנקאית מועברת למקבל ההחלטות בחברה שתפקידו הוא חיתום, לכל חברת מימון חוץ בנקאית ובנקאית יש אחד כזה לפחות, כאמור כאשר מגיעה פנייה ל- הלוואה חוץ בנקאית לשכירים, נדרש הלקוח לשלוח תלושי שכר ודפי חשבון בנק וחתם החברה לאחר בדיקה מהירה של מסמכי מבקש ההלוואה קובע את גובה ההלוואה ותקופת ההלוואה שכדאי לפרוס לפי יכולת החזר אינדיבידואלית של כל לקוח. נטל האחריות על חתם החברה לא קטנה ולכן מומלץ למבקש ההלוואה להציג גילוי נאות מלא. הדברים שנלקחים בחשבון בעת מתן הלוואה חוץ בנקאית לשכירים הם כדלקמן: האם ההוצאות גבוהות בהרבה מסך ההכנסות, דרכי התנהלות בחשבון הבנק והאם הלקוח מפריש ממשכורתו החודשית לקרן השתלמות. בגלל ששכירים נהנים מהכנסה חודשית קבועה הם נחשבים כלווים אטרקטיביים.

הלוואות לשכירים בכל הארץ

הסניף המרכזי שלנו ממוקם ברמת גן, אבל עניין המיקום לא מהווה מכשול למתן הלוואה לכל מטרה לשכירים בכל רחבי הארץ, השירות שלנו הוא מהיר ומקצועי ולא לוקח יותר מיממה לקבלת ההלוואה בפועל, אישור תוך שעה בלבד. שכירים, אתם לא תתבקשו להציג ערבים, אצלנו תקבלו הלוואה לשכירים ללא ערבים, אנחנו משרתים את אזור המרכז והשרון , הלוואות לשכירים בצפון כוללות את חיפה ומטופלות במהירות ויעילות ע"י נציגנו בצפון, בנוסף אנחנו משרתים את ירושלים ואזור הדרום ע"י שירות שליחים מקצועי. לעולם לא "נסדר" לכם הלוואה, את ההלוואה תקבלו אצלנו! אם הלקוח הוא 'מעולה' בהגדרה, הכנסות גבוהות עם מעט הוצאות ויש ביכולתנו להוזיל את גובה הריבית ע"י הפנייה לבנק שותף נעשה זאת כשירות עבור אותו לקוח.

לבדיקת זכאות מלאו פרטים ותכף חוזרים אליכם