הסברים לשאלות נפוצות

מה עדיף הלוואה בנקאית או הלוואה חוץ בנקאית ?
התשובה לשאלתך היא חד משמעית העדיפות היא להלוואה מהבנק בריבית נמוכה אבל יש עוד מספר פקטורים שאותם צריך לקחת בחשבון, כמו: האם הלוואה דחופה לך? אזי הלוואה בצק'ים מהירה יותר. הדבר השני הוא גובה הלוואה, סכומים נמוכים עד 20,000 ₪ העדיפות היא לחוץ בנקאיות מעל הייתי מעדיף לפנות לבנק קודם.
האם יש הלוואות לעסקים שהם פרטיות?
בוודאי שיש, הלוואות בצ'קים הם גם לשכירים וגם לעסקים, לשכירים נבדוק תלושי שכר בעוד שבעסקים נבדוק דוחות כספיים שנתיים ודוחות מע"מ.
מה המשמעות של הלוואה מיידית – האם אני מגיע ומקבל כסף ?
התהליך הוא פשוט, מתקשרים ומדברים עם יועץ הלוואות, היועץ לאחר מספר שאלות נותן אישור בשיחת טלפון לאחר מכן אתם שולחים את החומר הפיננסי שלכם בפקס או במייל כדי בעצם לאמת את נתוני השיחה ואז נקבעת לכם פגישת חתימה שבמעמדה אתם מקבלים כסף.
מה ההגדרה ל- הלוואה לכל מטרה, שאני פונה כן מבקשים לדעת את המטרה שלשמה אני לוקח את ההלוואה.
בנקים, חברות מימון וחברות הלוואות פרטיות שואלים לעיתים קרובות מה מטרת ההלוואה והסיבה שאם הלוואה נועדה לסגירת חובות הנטייה לא לאשר , אף מוסד לא מוכן לקנות חוב של מוסד אחר למרות שבפועל זה כל הזמן קורה.
הלוואות גישור מה משמעותן?
הלוואת גישור היא בעצם הלוואה שנועדה למימון ביניים, וכשמה כן היא, בעצם לגשר על תקופה שבה יש צורך במימון או אשראי נזיל ומיידי ובסופה אתם צפויים לקבל סכום נזיל שיוכל לשמש להחזר ההלוואה. בד"כ ניקח אותן לתקופות קצרות.
האם הלוואות לעובדי מדינה טובות יותר מהלוואות לשכירים בשוק החופשי?
עובדי מדינה בדרך כלל מפרישים לקרן השתלמות, מה שבעצם מהווה מאין בטוחה נוספת להלוואה ( קרן השתלמות היא ברת עיקול ) בנוסף עובדי מדינה מושפעים פחות מהמצב הכלכלי בשוק בעוד ששכירים שעובדים בחברה פרטית גם עם היא גדולה מאוד עדיין יש פיטורי יעילות מידי פעם.
האם אתם נותנים הלוואות לחיילים?
הלוואות שלנו נועדו לשכירים ובעלי עסקים מגיל 21 ומעלה - לחיילם לא מומלץ לקחת הלוואות, אין להם כושר השתכרות - לא העיקר לקחת הלוואה, חשוב גם לשלם אותה

צוות המומחים שלנו ישמחו לענות לך על כל שאלה
loanscenter.il@gmail.com  077-5154002


לבדיקת זכאות מלאו פרטים ותכף חוזרים אליכם