הלוואה חוץ בנקאית

הלוואה ומשכנתא חוץ בנקאית

אספנו עבורכם את כל המידע שיעזור לכם להבין את שוק האשראי החוץ בנקאי וחילקנו אותו לפי קבוצות: הקבוצה הראשונה הם מוסדות חוץ בנקאיים שבין מוצריהם הרבים אפשר למצוא גם אפיק של הלוואה חוץ בנקאית, או כמו שרובנו עדיין מעדיפים לומר משכנתא חוץ בנקאית, בהוראת קבע - בנק ירושלים נכון שזה עדיין בנק אבל יש להם מוצר של הלוואה חוץ שתסולק בהוראת קבע מהחשבון הבנק שלכם, מימון ישיר, כלל מימון, לאומי קארד, ויזה, ישראכרט ועוד מספר חברות ביטוח.
בכל אותן החברות שמנינו כאן גובה הריבית ינוע בין עשרה אחוז שנתי לשמונה עשר אחוז שנתי כמובן בשילוב ריבית הפריים. הקבוצה בשנייה היא חברות הלוואות וכאלה יש המון, כל חברה קובעת את גובה הריבית שלה נכון לנתוני הלקוח.

האם ריבית נמוכה יותר במשכנתא חוץ בנקאית / משכנתא בנקאית ?

תופתעו לדעת שאנשים שאין להם כל צורך בהלוואה, מקבלים הצעות אטרקטיביות להלוואה בנקאית מהבנק שבו הם מנהלים את חשבון העו"ש שלהם בריבית שלא תעלה על חמישה אחוז שנתי, ההפרשים כאן הם משמעותיים לדוגמא הבנק מציע הלוואה של עד 50,000 ₪ לחמש שנים בהחזר של 950 ₪ בלבד בעוד שעל אותה הלוואה בדיוק תשלמו 1,100 ₪ ואף יותר, ולכן חד משמעית העדיפות היא להלוואה בנקאית.

מהו הגורם המרכזי לצריכת אשראי או הלוואה חוץ בנקאית

קיימים שני סוגים של אנשים שייפנו לאפיק חוץ בנקאי, הסוג הראשון הם אותם אנשים שלא אושרה להם הלוואה בנקאית והסוג השני הם אותם אנשים שצריכים הלוואה דחופה בלי טרטורים מהרגע שפניתם ל- קבלת משכנתא שהיא חוץ בנקאית עד שפיזית קבלתם אותה לא יעברו אפילו 24 שעות. הלוואות כאלו לכל מטרה הן סגירת חובות, הלוואה לחתונה או לאירוע משפחתי, לרכישת או תיקון רכב, לטיפול קוסמטי או רפואי, נסיעה דחופה לחו"ל, לעסק ועוד. לרוב הלוואה כזו נועדה לשכירים, סטודנטים ובעלי עסקים.

מה הפתרון שאנו מציעים?

משכנתא חוץ בנקאית מותאמת על ידנו !
אנחנו מוכנים ללוות אתכם בתהליך, ומה זה כולל אתם ודאי שואלים?
ייעוץ מוסמך, פנייה מסודרת לבנקים ולגופים החוץ בנקאיים המוסדיים בלבד היה ולא קבלתם אצלם והיה ולא אושרת בבנק או באחת החברות שהזכרנו כאן נציע לכם הלוואה חוץ בנקאית בריבית נמוכה ביותר.

לבדיקת זכאות מלאו פרטים ותכף חוזרים אליכם