הלוואה לכל מטרה

ההגדרה הבסיסית של הלוואה הנ"ל היא שבעצם אנחנו לא נצטרך להיכנס לפרטים ולהסביר לאלו שימושים ומטרות היא נועדה. קיימים המון סוגים של הלוואה לכל מטרה כמו למשל הלוואה לחתונה, לסגירת חובות, הלוואה לטיפול רפואי דחוף, למימון לימודים ועוד. את כל אלו ואחרות מאגדים תחת ההגדרה של הלוואה לכל מטרה והיא אחת הנפוצות ביותר במחוזותינו כיום.

האם הלוואה לכל מטרה דורשת ערבים?

בנקים, חברות כרטיסי אשראי, חברות ביטוח וגופי מימון חוץ בנקאיים - כל המוסדות הפיננסים מציעים אותה, הלוואה לכל מטרה היא בסכומים קטנים יותר מהלוואה למשכנתא, חלקם נותנים הלוואה של עד 50,000 ₪ וחלקם נותנים את אותה הלוואה עד מאה אלף שקלים, כמעט כולם מציעים הלוואה ללא ערבים וללא בטחונות, כאשר הריבית שונה מבנק לבנק וכדאי לעשות השוואה לפי קבלת החלטה, הבנקים גובים ריבית על הלוואה לכל מטרה שנעה בין פריים פלוס שלושה אחוז לפריים פלוס עשרה. בחברות למימון הלוואה חוץ בנקאית אחוזי בריבית משתנים מחברה לחברה.

הלוואה כנגד שיעבוד דירה?

החלטתם לקחת הלוואה גדולה בסכום של יותר ממאה אלף שקלים? רוב הסיכויים שתצטרכו לשעבד דירה או נכס, באופן טבעי ברגע שיש שיעבוד של דירה, הריבית קטנה, מכיוון שהלוואה זאת נחשבת ברמת סיכון נמוכה, ולכן הלוואה לכל מטרה כנגד שיעבוד נכס עדיפה על פני כל הלוואה אחרת. הרבה אנשים שנקלעו לחובות או שרוצים הלוואה לעסק חדש ישתמשו בדרך זאת על מנת להשיג מימון לעסק.

מי יכול לקבל הלוואה כזו?

הלוואה לכל מטרה לשכירים, בעלי עסקים וסטודנטים, כמובן בכדי לאשר את הלווה להלוואה לכל מטרה, מקבל הלוואה חייב להציג תלושי שכר, ותק של שנה לפחות באותו מקום עבודה, דפי חשבון בנק שלושה חודשים, וצילום ת"ז, אם בכוונתכם לקחת הלוואה לכל מטרה בנקאית חשוב שתזכרו שאם יש לכם צ'קים שחזרו מסיבת אכ"מ, הוראת קבע שלא כובדה או מכתב התראה הסיכויים שיאשרו לכם את ההלוואה לא גבוהים ולכן לא כדאי לכם להתחיל את התהליך ולבזבז זמן יקר, האלטרנטיבה שלנו היא לקחת הלוואה חוץ בנקאית לכל מטרה.

לבדיקת זכאות מלאו פרטים ותכף חוזרים אליכם