הלוואות לעסקים

הלוואות לעסקים מבית המומחים במתן פתרונות

ברשותנו ניסיון רב בגיוס הון לכל עסק ומתן הלוואות לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים. אנו עובדים עם מספר גדול של בנקים ברחבי הארץ בתחום העסקי והפרטי.
הידע, הניסיון והקשרים המקצועיים מאפשרים לנו גם לגייס עבורכם הלוואות עסקיות בנקאיות וגם הלוואה חוץ בנקאית לעסק. הלוואה לעסק מתבצעת בצורה מיידית ומקצועית. לרשותכם יעמוד כלכלן של הסנטר שיבדוק עבורכם את האפשרויות לקבלת הלוואה לעסק בדרך הנוחה ביותר.
  • גיוס הון בנקאי לעסק
  • הלוואות פרטיות עד חמישים אלף שח לעסקים
  • גיוס הלוואות לעסקים מהקרן בערבות מדינה
  • תוכניות עסקיות עבור בנקים וקרנות מדינה

הבנק דחה את בקשתכם להלוואה לעסק - מה עושים?

שוק האשראי החוץ בנקאי עמוס בחברות הלוואות שפועלות באישור משרד האוצר ומציעות הלוואות לעסקים. היתרון העיקרי שיש בהלוואה לעסק שכזאת הוא שהיא לא משפיעה על המסגרת הבנקאית ולא מהווה חלק ממנו כך שאם הלקוח יבקש בעתיד עוד מימון או הלוואה, הלוואה זאת לא תהווה כחלק מהאובליגו הכללי של העסק.
יתרון נוסף הוא רמת הקושי בקבלת ההלוואה, חברות המימון החוץ בנקאיות לא יבואו בדרישות גבוהות כמו העמדת ביטחונות ודרישות של הצגת הון עצמי כמו שבנקים עלולים לדרוש. חברות אלו מעניקות ברוב המקרים הלוואות לפתיחת עסק חדש בסכומים של כמה עשרות אלפי שקלים, אבל גובה הריבית יהיה גבוה יותר ותקופת ההחזר קצר יותר. עקב התחרות הרבה אנחנו ממליצים לכם לבדוק טוב את תנאי ההלוואה לעסק לפני קבלת החלטה.

הקשר שבין הלוואות לעסקים לקרנות מדינה

בכדי לפתח את מגזר העסקים הקטנים והבינוניים החליטו באוצר ובמשרד התעשייה להקים קרנות מימון בערבות המדינה ועל יד כך לייצר מקומות תעסוקה נוספים בקרב עסקים קטנים, הלוואה בערבות מדינה היא בעצם הלוואה מסובסדת ליזמים חדשים והלוואות הון חוזר, אותם קרנות אף מציעות הלוואות בריבית נמוכה ותקופת גרייס של שישה חודשים ויותר שבהן מתבצע תשלום של ריבית על הלוואה בלבד ללא תשלום על הקרן.
דבר נוסף, הלוואות אלו ניתנות ע"י בנקים מסחריים תוך כדי העמדת ערבויות מדינה, ישנם שני סוגים של קרנות מדינה, קרנות כלליות כמו קרן תבור וקרן קורת וקרנות המיועדות למגזרים מסוימים כמו קרן לעולה העצמאי, קרן מתן ועוד רבות אחרות.
אנחנו ב"הלוואות סנטר" מציעים מגוון שלם של פתרונות מימון לעסקים, הלוואה לכל מטרה, לפתיחת עסק חדש, ליווי ועזרה בבקשת אשראי עסקי מהבנקים עם אחוזי הצלחה גבוהים, הלוואות לעסקים קטנים והלוואות בצ'קים לעסק.
לפרטים נוספים וייעוץ אודות הלוואה לעסק שלכם צרו קשר: 077-5154002

לבדיקת זכאות מלאו פרטים ותכף נחזור אליכם