משכנתא פרטית

מהי משתכנתא פרטית ומה המשמעות שלה?

הלוואה פרטית כשמה כן היא. הלוואה לאנשים פרטיים. זאת בשונה מהלוואה עסקית למשל המיועדת לאנשים פרטיים מגופים פיננסים כמו חברות ביטוח, בנקים, חברות הלוואות חוץ בנקאיות וחברות השקעות. ישנם גם הלוואה פרטית בצ'קים שהיא הלוואה הניתנת מאדם פרטי אחד לאדם פרטי אחר בין אם הוא רשאי לכך ועוסק בכך או לא. במקרים אלו, החזרת ההלוואה מתבצעת כמובן בעזרת צ'קים.

מתי משתמשים בהלוואות פרטיות ולמה?

יכול להיות שנקלעתם להוצאה לא מתוכננת. קורה. אנו חיים את חיינו ולעתים מעוניינים לרכוש רכב חדש, לטוס לחו"ל, לשפץ את הבית או לממן את הלימודים הגבוהים שלנו. הפתרון הקל והיעיל ביותר הוא לחפש נלוואה פרטית בדרך הזולה והמהירה ביותר. היום, שוק ההלוואות הולך ומפתח ואנשים רבים שלא כמו בעבר, מחפשים האנשים שיכולים להעניק להם הלוואה פרטית.

משכתנא פרטית בסכומים גדולים:

בניגוד לבעלי עסקים המחזיקים בעסק הסבירות שאדם פרטי יוכל להחזיר סכום גבוה של הלוואה פרטית הלוואה פרטית היא בדרך כלל נמוכה. לכן גובהן של הלוואות פרטיות הוא לרובבסכומיםשל אלפי שקלים ועד כמה עשרות אלפי שקלים בלבד. רק במקרים חריגים שבהם יכול הלווה הפוטנציאלי לתת לנו בטחונות נכבדים כגון דירה או שטח, ייתכן כי סכום ההלוואה יגדל. אחד המקרים הנפוצים ביותר של הלוואות גדולות כאלו – של מאות אלפי שקלים הוא המשכנתא, הניתנת למימון רכישת דירה ומספקת את הביטחון הנדרש ללווים.
חשוב להדגיש דבר אחד מאוד מאוד ברור. בניגוד לדעה הרווחת, הלווה פרטית אינה הלוואה בשוק השחור כלל וכלל. המונח "שוק אפור"נמצא אי שם בעבר הרחוק ומדבר על דרך גביית הכסף.אם לקחתם הלוואה פרטית בשוק האפור ולא שילמתם אותה, אתם עלולים ניזורים מכך ולכן אנו ממליצים לו לעסוק כן. בהלוואות סנטר ההלוואה היא חוקית לחלוטין וכך גם הגבייה; בכלים שקיימים היום כמו הוצאה לפועלוכן, מכתבי התראה מהעורך דין שלנו.

הלוואות סנטר - הלוואות פרטיות בתנאים נוחים:

אם פניתם אלינו בבקשת הלוואה פרטית, אנחנו נדאג שתקבלו יועץ הלוואות מטעמנו שיתאים לכם את הלוואה ולא משנה אם אתם שכירים או בעלי עסק. היועץ יתאים לכם הלוואהנוחה, הן ביכולת החזר והן בפריסת התשלומים. היועץ יבדוק את הנתונים האישיים שלכם וכך יוכל לתת לכם הלוואה פרטית משתלמת.

לבדיקת זכאות מלאו פרטים ותכף נחזור אליכם